Korki na al. Niepodległości Korki na al. Niepodległości

Korki na al. Niepodległości (© Waldemar Wylegalski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Korki w Poznaniu. Przez rok kierowcy będą musieli się liczyć z korkami na al. Niepodległości. Aquanet rozpoczyna tam wielką budowę kanalizacji oraz kolektora. Inwestycja ma być większa od tej, którą prowadzono w rejonie ronda Śródka przed dwoma laty.

Już od poniedziałku zwężona zostanie część alei w okolicach skrzyżowania z ul. Kutrzeby i Przepadek. Z ruchu zostanie wyłączony jeden (prawy) pas ruchu. Kierowcy jadący w kierunku Cytadeli będą musieli liczyć się z jeszcze większymi niż zazwyczaj korkami.

Korki w Poznaniu - Czytaj więcej!

Dodatkowo wprowadzono zwężenie obowiązujące na ul. Kutrzeby. Jak wyjaśnia Dorota Wiśniewska, rzecznik Aquanetu, na al. Niepodległości organizacja ruchu będzie się stale zmieniać w miarę postępu prac kanalizacyjnych.

Największe utrudnienia rozpoczną się w lipcu, gdy to rozkopane zostanie skrzyżowanie al. Niepodległości, ul. Nowowiejskiego i Solnej. Na tym etapie prace mogą potrwać przez całe wakacje.

Skomentuj:

Korki w Poznaniu - Al. Niepodległości zostanie rozkopanaWidzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!