Koszulki Lecha Poznań zostały wylicytowane za ponad 14 tys. złotych! Koszulki Lecha Poznań zostały wylicytowane za ponad 14 tys. złotych!

Koszulki Lecha Poznań zostały wylicytowane za ponad 14 tys. złotych! (© www.charytatywni.allegro.pl)

Koszulki Lecha Poznań to bardzo cenna rzecz! Zakończyła się licytacja unikatowych strojów, w których piłkarze Kolejorza wystąpili w meczu rewanżowym z FC Basel. Zebrano ponad 14 tysięcy złotych.

Kibice licytowali komplet 20 trykotów meczowych przygotowanych specjalnie na rewanż z FC Basel. Koszulki Lecha Poznań zostały dodatkowo podpisane przez piłkarzy. Aukcje trwały 6 dni. Wszystkie stroje zostały wylicytowane łącznie za 14 207 złotych i 99 groszy.

Najwyższą wartość osiągnęły koszulki Barry'ego Douglasa (1 525 złotych), Karola Linettego (1 325 złotych) oraz Gergo Lovrencsicsa (1 009,99 złotych).

Pieniądze zostaną przekazane Drużynie Szpiku, której logotyp decyzją kibiców znalazł się na przodzie strojów zawodników Poznańskiej Lokomotywy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Piłkarze Lecha Poznań zostali modelami. Oto zdjęcia z niezwykłej sesji [ZOBACZ]


- Cieszę się, że po raz kolejny pokazaliśmy, jak duży potencjał drzemie we współpracy wielu środowisk. W głosowanie udało się zaangażować organizacje charytatywne i kibiców, a na koniec unikatowe koszulki Lecha Poznań z logotypem Drużyny Szpiku zostały zlicytowane i pozyskane stąd środki wesprą działanie fundacji. Udowadniamy w ten sposób, że razem jesteśmy mocni i dzięki temu możemy wszystko - skomentował prezes poznańskiego klubu, Karol Klimczak.

Kibice w otwartym głosowaniu na stronie www.koszulkanabasel.pl zdecydowali, że na przodzie strojów zawodników Lecha znajdzie się logotyp Drużyny Szpiku, która wyprzedziła Fundację RAK OFF oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. W internetowym głosowaniu wzięło udział 63 482 fanów.


Zobacz także - Kibice Lecha Poznań w akcji:

Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!