W jednym ze sklepów na Starym Mieście dziecko ukradło półkilogramową sztabkę złota o wartości 70 tys. zł! Kradzież w Starym Browarze miała miejsce 17 lutego. Małemu złodziejowi pomagały dwie kobiety. Policjanci poszukują sprawców i proszą o pomoc.

Kradzież w Starym Browarze: Dziecko ukradło sztabkę złota o wartości 70 tys. zł!


Na nagraniu, które 17 lutego (około godz. 17.30) zarejestrowały sklepowe kamery, widać jak do jednego ze sklepów z biżuterią w Starym Browarze wchodzą dwie kobiety z dzieckiem.

- Proszą sprzedawczynię o pokazanie kilku kosztowności, następnie odwracają uwagę ekspedientki, a w tym czasie dziecko kradnie sztabkę złota. Po chwili kobiety i dziecko pospiesznie opuszczają sklep i galerię - relacjonuje Dawid Marciniak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

ZOBACZ TEŻ: Kamil Wysocki zaginął. Gdzie jest 18-latek?

Jak się okazało, półkilogramowa sztabka złota była warta prawie 70 tys. zł.

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu złodziei. Sprawę kradzieży w Starym Browarze prowadzą funkcjonariusze ze Starego Miasta. Informacje można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod numerem 61 84 143 56 i przez całą dobę pod nr 997. Policjanci zapewniają anonimowość.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

poznaniak (gość)

Tak właściwie to artykuł pisała osoba nie wiedząca co pisze ....... Jaki jubiler ??!!!!!
To sklep mennicy na pierwszym piętrze 10m/2 klatka mała sklep wąski naładowany produktami ze srebra złota monety , sztabki itd

pogromcacyganow (gość)

Zasrane cygańskie bydło! Zakaz wstępu wszędzie gdzie się da dla nich! Każdy cygan powinien mieć wszczepiony chip wtedy policja by wiedziała kto kiedy i co ukradł! Z drugiej strony co za debbil nie pilnuje sztabki za 70000zł...

ja (gość)

WIDAĆ ŻE CYGANICHY, A ICH MOZNA SZUKAC JAK IGŁY W STOGU SIANA !! swoja droga współczuje pracownicy, ale blondyna,,, na boga cyganie w takim sklepie ??!! powinna byc wyczulona na milion % !!

MACZETA (gość)

Potępiam ten uczynek, ale spójrzmy na to z innej strony:
JAKI IMBECYL ZOSTAWIA SZTABKĘ ZŁOTA O WART.70TYS NA WIERZCHU???
Sami sobie winni, jakby nie patrzeć...

Maciej (gość)

Taki problem ma policja by ich złapać? Przecież wystarczy w cywilnym ubraniu postać chwile na półwiejskiej i nie ma szans,że nie spotka się albo tych kobiet albo tego dziecka.