Książka fotograficzna "Make love not war" Grzegorza Dembińskiego (naszego fotoreportera!) będzie wystawiana w Tate Modern w Londynie!

- Moja "Make love not war" trafi do stałej kolekcji photobooków w londyńskim Tate Modern - poinformował w czwartkowy wieczór na swoim fanpage'u na Facebooku Grzegorz Dembiński.

Do słynnej galerii sztuki nowoczesnej fotoksiążkę zawiezie Martin Parr, wybitny fotograf, który w ubiegłym roku gościł w Poznaniu na festiwalu XPRINT organizowanym przez PIX.HOUSE.

- Martin Parr wpadł do naszej księgarni i wybrał kilka polskich książek, które mu wpadły w oko
do kolekcji w TATE - opowiada Adrian Wykrota z PIX.HOUSE. - Przekazał tam całą swoją grubą kolekcję photobooków, a teraz jego zadania polega na dobieraniu do kolekcji kolejnych egzemplarzy

Więcej o kolekcji w Tate Modern znajdziecie TUTAJ

O książce napisano >>„Make love not war” to opowieść Grzegorza Dembińskiego o uczestnikach Przystanku Woodstock – największego festiwalu muzycznego w Polsce. Autor próbuje uchwycić istotę fenomenu kulturowego, jakim stało się kilkusettysięczne spotkanie młodzieży, które od lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Album składa się z fotografii oraz opowiadania – historii, a może emocji przeżytych na Przystanku.<<Chcecie zobaczyć zdjęcia z książki? Kliknijcie w naszą galerię!">

***
Dziesiątki tysięcy ludzi bawiło się w Kostrzynie nad Odrą pod hasłem "miłość, przyjaźń, muzyka". To były dni wypełnione koncertami, tańcem i mnóstwem dobrej energii.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!