Laptop i doskonała kawa. Sympatyczni goście, którzy wpadają na pyszny napar i nieśpieszną pogawędkę. Latająca redakcja właśnie zagościła w klimatycznej pijalni kawy przy ulicy Jaskółczej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
"Pożegnanie z Afryką" wydaje się zawieszone poza czasem i przestrzenią. Przytulne wnętrze pachnące najlepszą na świecie kawą (to jedynie tu w Poznaniu sprzedają Blue Mountain!), zaciszny bar, przy którym powstaje czarny, aromatyczny napar, no i jeszcze klimatyczna muzyka sącząca się gdzieś w tle cały dzień. W dodatku z prawdziwych, czarnych płyt!

Przychodzą tu niezwykli ludzie, zawsze gotowi do rozmowy o książkach, muzyce, kinowych nowościach, o meandrach życia i urokach Poznania. A czasami po prostu tylko po to, by obejrzeć kolejną doskonałą wystawę fotografii, z jakich powoli "Pożegnanie z Afryką" staje się znane w mieście. Teraz wiszą tam zdjęcia Światosława Wojtkowiaka zatytułowane "Knajpy Afryki". Wspaniale się sączy kawę oglądając te prace!
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!