Nasza redakcja czekała na Was już w pubach, restauracjach i na spotkaniach przedsiębiorców, czas na kulturę! W piątek, 19 czerwca, czekamy na was od 14 do 16 w Galerii Obrazów przy ul. Roosevelta 10.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
To bardzo nietypowa galeria. Przede wszystkim wcale nie jest tam tak łatwo trafić. Obecność tego miejsca zdradza jedynie skromny szyld z napisem "Obrazy na sprzedaż". Trzeba znaleźć boczne wejście do kamienicy i właśnie tam, na parterze, mieści się galeria.

Można tam kupić i zamówić obraz, a jak ktoś ma szczęście, to może spotkać tam  znanego poznańskiego artystę Romualda łuczko. Artysta bywa tam nawet częściej niż w swojej pracowni na Grunwaldzie, bo klimat galerii wyjątkowo mu odpowiada. Najlepiej przyjdźcie i zobaczcie sami!

Czekamy na was między blejtramami, puszkami farby i gotowymi obrazami od 14 do 16 w piątek, 19 czerwca.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!