Latająca redakcja znów w terenie - i znów na Starym Rynku, ale tym razem będziemy gościć w przytulnym lokalu między wylotem Wrocławskiej i Świętosławskiej - czyli w SARPP-ie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przypomnijmy: chodzi nam o to, byście mogli nas znaleźć także w terenie, jeśli do naszej redakcji przy Mickiewicza akurat wam nie po drodze. Co tydzień, w piątek, czekamy na Was w różnych punktach miasta i zapraszamy do spotkania, do rozmów, do kontaktu.

Dlatego w piątek 22 maja będziemy na was czekać w SARP-ie od 14 do 16. To doskonałe miejsce do pogadania, no i dają tam znakomitą szarlotkę, o czym wiedzą wszystkie uczestniczki spotkań Ale Babek - bo odbywają się one właśnie w SARP-ie. Najbliższe już 31 maja! O tym też możemy pogadac podczas Latającej redakcji...


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!