Kończy się Lato na Madalinie! Po raz ostatni tego lata w zajezdni przy Madalińskiego w Poznaniu w sobotę zorganizowane zostaną atrakcje dla poznaniaków.

- W ostatnim dniu naszej działalności zafundujemy zabawę na 102! - piszą organizatorzy Lata na Madalinie. - Będą darmowe dmuchańce do skakania, puszczanie wielkich baniek mydlanych i skręcanie kształtów z baloników, aktywności ruchowe i plener malarski. Od 14:00 zapraszamy na wielkie grillowanie z kiełbaskami i zestawami do samodzielnego grillowania od "QK with me".

- W planach marynowana cukinia z czosnkiem i tymiankiem, marynowana papryka z cebulą i bazylią kukurydza z ostrym masłem ziołowym - kuszą kucharze z "QK with me". - Szczególna atrakcja czeka najmłodszych, bowiem będą kolorowe owocowe szaszłyki!

Kreatorzy nowego miejsca do spędzania czasu w Poznaniu nie chcą by ich projekt skończył się wraz z latem. Zapraszają więc do dyskusji nad przyszłością tego miejsca.

- Od 13:00 do 16:00 trwać będą kreatywne warsztaty, podczas których powstawać będą koncepcje dalszych działań na Madalinie - informują. - Zaprezentujemy warsztatowe projekty i porozmawiamy wspólnie o przyszłości tego miejsca i tym jak tworzyć użyteczną przestrzeń miejską dla ludzi.

W sobotę, w ramach akcji Lato na Madalinie, w zajezdni przy Madalińskiego będzie można spotkać się z Mariuszem Wiśniewskim,, zastępcą prezydenta Miasta Poznania, przedstawicielami Urzędu Miasta, a także specjalistami z zakresu psychologii, projektowania i rewitalizowania przestrzeni publicznej.

Zobacz, co działo się w wakacje w ramach akcji Lato na Madalinie

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!