W piątek festynem rozpoczyna się Lato na Targach. W tym roku na najmłodszych poznaniaków po raz kolejny czekać będzie mnóstwo atrakcji. Jakich?

Boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej, place zabaw, tory do jazdy na rolkach - to dla miłośników sportu. Z kolei dla tych, którzy lubią pogłówkować - rozgrywki dla fanów gier planszowych, Laboratorium Szkoły Przyszłości. To tylko mała część atrakcji, które podczas tegorocznych letnich wakacji oferują Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Zobacz też:
Jak spędzić pierwszy dzień lata - podpowiadamy!- Zaczynamy już w piątek od godz. 13 festynem otwarcia - mówi Przemysław Grodzki z MTP. - Po rozdaniu świadectw warto nas odwiedzić, bo będzie się dużo działo.

W ramach Lata z Książką odbędzie się spotkanie z Harrym Potterem. Przygotowana zostanie wystawa wielkoformatowa z książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Ulica Pokątna czy Peron 9 i 3/4 będą do złudzenia przypominały te z filmu. Chętni będą mogli sobie zrobić też zdjęcie z ulubionym bohaterem, np. selfie z górskim trollem.

Będą pokazy kulinarne i degustacje, zumba na plaży, koncert Orkiestry Vivat! i 2be Violin.

W godzinach 15-18 odbywać się będą przejazdy samochodem chevrolet canada razem z przewodnikiem. - Planujemy w interesujący sposób, podczas około półgodzinnych przejażdżek opowiedzieć w pigułce o historii MTP i jej współczesności - dodaje Tomasz Mikszo z MTP.

Na zakończenie piątkowego festynu (w godz. 20-24) planowana jest potańcówka w plenerze. Będzie się można bawić do przebojów z lat 60., 70. i 80.

Wejście na festyn i w pozostałe dni jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają od strony ulicy Głogowskiej (dawna restauracja McDonald’s) - Hol Południowy.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!