Julita Angler już na lotnisku Ławica Julita Angler już na lotnisku Ławica

Julita Angler już na lotnisku Ławica (© GRZEGORZ DEMBIŃSKI)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwa bilety lotnicze do Barcelony otrzymała dzisiaj milionowa pasażerka linii Ryanair, która przyleciała na poznańską Ławicę. Na przewiezienie do stolicy Wielkopolski takiej liczby pasażerów Ryanair pracował od roku 2005.

- Nigdy dotąd nie zdarzyło mi się wygrać w grach liczbowych czy na loterii. To bardzo przyjemne być obdarowanym. Nie wiem, czy będę mogła polecieć do Barcelony, ale bilety na pewno nie przepadną - mówiła Julita Angler z Głogowa. - W Dublinie studiuję i pracuję. Do domu przyjeżdżam dwa, trzy razy w roku. Lecąc do Polski nie wybieram w jakiś szczególny sposób linii lotniczych. To, że jestem milionową pasażerką to przypadek.

Upominek w postaci biletów wręczył pasażerce Laszlo Tamas, szef działu sprzedaży i marketingu Ryanair na Europę Centralną. O gratulacjach i upominkach pamiętali też przedstawiciele poznańskiego lotniska.

W tym roku z portu lotniczego Ławica skorzysta około 1,3 mln pasażerów. Jest to o 100 tysięcy osób mniej niż przed rokiem. Jednak zdaniem Hanny Surmy w porównaniu z wynikami, jakie osiągnęły inne polskie porty lotnicze, to bardzo dobry rezultat. Duża liczba pasażerów korzystających z Ławicy to dowód na dobrą kondycję wielkopolskiej gospodarki.

W roku ubiegłym swojego milionowego pasażera Ławica podejmowała we wrześniu. W tym roku trzeba będzie na niego poczekać najprawdopodobniej do października.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!