Poznańska Ławica rośnie. Widać już nowy terminal, prace trwają też przy drodze kołowania. Już niedługo lotnisko wzbogaci się o nowe połączenia.

W ramach inwestycji prowadzonej na poznańskiej Ławicy rozbudowana będzie hala odlotów, zbudowane zostaną także nowy terminal oraz droga kołowania. Prace nad budową terminala mają zakończyć się przed Euro 2012, natomiast modernizacyjne - rok później.

Tymczasem w ofercie czarterowej Portu Lotniczego Ławica znajdzie się wkrótce aż sześć nowych połączeń. Wśród nich znajdą się atrakcyjne urlopowe kierunki, jak Larnaka na Cyprze i Ercan na terytorium tzw. Cypru Północnego, hiszpańskie: Malaga, Ibiza oraz Barcelona (w ofercie znajdzie się również wypoczynek na Costa Brava i Costa Dorada), a także egipski kurort Marsa El Alam, do którego można polecieć już od 11 lutego.

- Oprócz atrakcyjnych nowości, w ofercie pozostaną połączenia cieszące się popularnością w ubiegłym roku - mówi Iwa Ulatowska, specjalista ds. komunikacji poznańskiej Ławicy. - Obecnie w ofercie czarterowej na tegoroczny sezon letni mamy dostępnych aż 31 kierunków - dodaje.

Zobacz najnowsze informacje na stronie Głosu Wielkopolskiego

Komentuj, dyskutuj - dołącz do naszej społeczności w portalu FacebookWiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!