Lech Poznań podpisał umowę z drugoligową Nielbą Wągrowiec. Przewiduje ona wymianę piłkarzy pomiędzy oboma klubami.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Nielba to jeden z czołowych klubów zachodniej grupy II ligi. We wtorek w siedzibie Lecha przy ul. Bułgarskiej podpisano umowę między dwoma klubami. Przewiduje ona wymianę zawodników – najzdolniejsi wychowankowie Nielby będą mieli szansę trafić do Kolejorza, z kolei do Wągrowca będą trafiać piłkarze nie mający większych szans na występy w ekstraklasie w barwach Lecha.

- Długo zastawialiśmy się nad współpracą z którymś z klubów. Nielba jest dobrze zorganizowana, ma długą historię, w lidze jest cały czas w czubie. Dlatego postanowiliśmy takie porozumienie podpisać, mają na uwadze obopólne korzyści – powiedział po podpisaniu umowy prezes Lecha Andrzej Kadziński.

- Jesteśmy małym klubem z Wielkopolski, ale mamy wrażenie, że dobrze zorganizowanym, a to jeszcze się poprawi, bo będziemy mogli czerpać wzorce od Lecha. Kolejorz jest dla nas klubem wielkim i dzięki współpracy zyskamy pod każdym względem – powiedział z kolei prezes Nielby Wągrowiec, Ryszard Kołacki. 

Na efekty tej współpracy na razie trzeba będzie jednak trochę poczekać. 


Na efekty tej współpracy na razie trzeba będzie jednak trochę poczekać. 

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!