Lech Poznań - Górnik Łęczna 1:0. Fenomenalne uderzenie Keity! [ZDJĘCIA]

Grzegorz Szkiłądź
Lech Poznań pokonał skromnie na Bułgarskiej Górnika Łęczna. Przepięknego gola na wagę trzech punktów zdobył rezerwowy Muhamed Keita. Lech Poznań - Górnik Łęczna 1:0 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

Lech Poznań - Górnik Łęczna 1:0. Fenomenalne uderzenie Keity!

To było prawdziwe "wejście smoka". Muhamed Keita pojawił się na boisku w 78. minucie meczu i już kilkadziesiąt sekund później wpisał się na listę strzelców.

Norweg otrzymał piłkę na czterdziestym metrze. Nie był atakowany przez nikogo, więc podciągnął trochę i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłka przelobowała Sergiusza Prusaka i wpadła w samo okienko bramki. To pierwszy gol Keity w barwach Kolejorza!

Gospodarze dobrze rozpoczęli niedzielne spotkanie, ale z każdą minutą tracili rozpęd. Kiedy wydawało się, że już nic szczególnego w tym meczu się nie wydarzy, geniuszem błysnął Keita i Poznańska Lokomotywa zgarnęła komplet punktów.

Lech Poznań - Górnik Łęczna 1:0 (0:0).