Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 na Bułgarskiej [ZDJĘCIA]

SZKI
Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 (0:0)
Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 (0:0) Grzegorz Dembiński
W szlagierze polskiej ligi Lech Poznań zremisował na Bułgarskiej z Legią Warszawa 1:1. Gole strzelali Tomasz Jodłowiec i Gergo Lovrencsics. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA: TAK RELACJONOWALIŚMY NA ŻYWO. KLIKNIJ!

W pierwszej połowie najbliżej zdobycia gola był Barry Douglas. Po uderzeniu Szkota z rzutu wolnego piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka.

Wielkie emocje zaczęły się po przerwie. W 47. min. po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Dominika Furmana doszło do sporego zamieszania w polu karnym Lecha Poznań. Tam najlepiej odnalazł się Tomasz Jodłowiec i z bliska głową skierował piłkę do bramki.

Odpowiedź Kolejorza była błyskawiczna. Douglas zagrał do Gergo Lovrencsicsa. Węgier z łatwością ograł Jakuba Rzeźniczaka i mocnym strzałem nie dał szans Wojciechowi Skabie.

Potem znakomite okazje mieli Wladimer Dwaliszwili, Tomasz Brzyski i Henrik Ojamaa. Dla Lecha Poznań groźnie strzelał Łukasz Teodorczyk, ale wynik nie uległ zmianie.

POLECAMY: Kibice Legii Warszawa w Poznaniu [ZDJĘCIA]