Lech Poznań po debiucie Jana Urbana przejdzie do historii tracąc bramkę w 1. minucie [MEMY]

AGA
Wszystko o Kolejorzu - poznan.naszemiasto.pl/sport/lech-poznan/
Wszystko o Kolejorzu - poznan.naszemiasto.pl/sport/lech-poznan/ SportoweMemy.pl
Lech Poznań po debiucie Jana Urbana w meczu z Ruchem Chorzów znów pod ostrzałem. I trudno się dziwić, gdy Mistrz Polski traci bramkę w 1. minucie meczu...

Mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów ostatecznie zakończył się remisem 2:2, ale kibice Kolejorza mogli odetchnąć dopiero w 81 minucie Marcin Kamiński doprowadził do wyrównania. Nadzieję w serca piłkarzy z Bułgarskiej tchnął Szymon Pawłowski, zdobywając kontaktową bramkę tuż przed zejściem do szatni.

Lech Poznań - Ruch Chorzów 2:2. Tylko punkt w debiucie Jana Urbana [ZDJĘCIA Z MECZU]

Jednak debiut Jana Urbana w Lechu Poznań nie pozostał bez echa. Internauci twierdzą, że w klubie nikt nie przełamie się - nawet opłatkiem, Urban nadal jest kibicem Legii i zapisze się w historii po stracie bramki przez Kolejorza w 1. minucie meczu. Jednak kibice Poznańskiej Lokomotywy nadal będą "dumni po remisie i wierni po porażce".