Lech Poznań - Pogoń Szczecin: Kolejorz dla dwojga - mamy dla Was bilety na mecz! Lech Poznań - Pogoń Szczecin: Kolejorz dla dwojga - mamy dla Was bilety na mecz!

Lech Poznań - Pogoń Szczecin: Kolejorz dla dwojga - mamy dla Was bilety na mecz! (© Grzegorz Dembiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mecz Lech Poznań – Pogoń Szczecin zostanie rozegrany w niedzielę, 18 lutego o godzinie 18.00 na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Mamy dla Was 15 podwójnych wejściówek (trybuna III) na to spotkanie.

Aby wygrać jeden podwójny bilet na mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin, należy wysłać SMS na nr 72355 o treści LECH.imie i nazwisko oraz dokończyć zdanie: Jestem dumny z bycia kibicem Kolejorza, ponieważ….

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi kapituła konkursu wybierze najciekawsze i nagrodzi je podwójnymi biletami, które będą do odbioru w recepcji Głosu Wielkopolskiego, ul. Grunwaldzka 19.

Koszt jednego zgłoszenia to 2,46 z VAT, można dokonać dowolnej liczby zgłoszeń.

Konkurs trwa do piątku 16 lutego, do godziny 12.00.Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?
Pisz do nas na: poznan@naszemiasto.pl
lub zostaw nam wiadomość na facebookuPOLECAMY:
Lech Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!