W drugiej połowie blisko wyrównania był Rudnev, ale sędzia dopatrzył się spalonego W drugiej połowie blisko wyrównania był Rudnev, ale sędzia dopatrzył się spalonego

W drugiej połowie blisko wyrównania był Rudnev, ale sędzia dopatrzył się spalonego (© Marek Zakrzewski/archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kolejorz przegrał sparing ze szwajcarskim FC Chiasso. W 51 minucie Burić wyciągał z bramki piłkę posłaną przez Grafa.

Po tym, jak poznańska Lokomotywa rozjechała rumuński FC Timisoara, mieliśmy apetyt na kolejne zwycięstwo. Niestety, tym razem podopieczni Jose Mari Bakero nie zdołali zwyciężyć ze szwajcarska drużyną.

Zobacz: Wszystko o Lechu Poznań

Kolejorz miał kilka okazji na zmianę wyniku. W drugiej połowie blisko wyrównania był Rudnev, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

Następny mecz w ramach Marbella Cup 2012 już za dwa dni. Lech zmierzy się w poniedziałek z Rubinem Kazań.

Lech Poznań - FC Chiasso 0:1 (0:0)

Lech: Burić - Kikut (63. Wojtkowiak), Zaniewski, Kamiński (63. Arboleda), Kędziora - Injac (46. Murawski), Możdżeń, Drygas (33. Stilić) - Drewniak (63. Tonew), Ślusarski (63. Kriwiec) - Ubiparip (63. Rudniew).

Więcej zobaczysz na stronie BUŁGARSKA.PL

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletterWiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jan (gość)

Czyli wszystko wraca do normy i zapewne w lidze wyjdą wam dwa może trzy dobre mecze a reszta to będzie dno ,tak jak było jesienią.
Rutkowski coś czuję,że latem wyjedziesz z Bakero na wspólnej taczce,którą szykują dla was kibice.

Szczepan (gość) (Urkh)

Jakoś nie wierzę, że w lidze będzie lepiej. Jednak porażka z drugoligowym zespołem z bardzo przeciętnej ligi europejskiej to kiepski prognostyk...

Urkh (gość)

Smutne, to nawet jeśli grały rezerwy, co oznacza kolosa na glinianych nogach...ech, oby w lidze lepiej.