Jednym z zespołów wybranych przez KEXP jest warszawska formacja The Stubs Jednym z zespołów wybranych przez KEXP jest warszawska formacja The Stubs

(© materialy prasowe)

KEXP, jedna z najważniejszych rozgłośni radiowych w Stanach Zjednoczonych, przyjeżdża do Katowic, gdzie nagra sesje polskich artystów. Będzie to ich pierwsza wizyta na Starym Kontynencie.

Fanom muzyki alternatywnej stacji KEXP przedstawiać nie trzeba – słynie nie tylko ze znakomitej muzyki i wciągających audycji autorskich, ale również sesji live z artystami z całego świata, emitowanymi zarówno na antenie radia, jak i zamieszczanymi w ich kanale na YouTube.

W tym roku radiowcy z Seattle po raz pierwszy rozstawią swoje mikrofony i kamery na kontynencie europejskim – przyjeżdżają na OFF Festival skuszeni różnorodnością i oryginalnością polskiej sceny.

KEXP zaproponowali nagrania aż dziesięciu polskim zespołom: Coals, The Stubs, Hańba!, Sutari, Enchanted Hunters, Kristen, Olo Walicki Kaszebe II, Lautari, Małe Miasta i Ukryte Zalety Systemu.

Sesje KEXP


Artur Rojek o OFF Festival 2015 w Katowicach

MMOnline

Aktualności muzyczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!