To mecz, który elektryzuje fanów futbolu. Prestiżowe starcie, które może mieć ogromne znaczenie psychologiczne przed rundą mistrzowską. Legia - Lech: kto wygra tę wojnę? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.

LEGIA WARSZAWA - LECH POZNAŃ: RELACJA NA ŻYWO. KLIKNIJ!- Mój zespół dorasta do zwycięstw, wyciągnęliśmy wnioski z poprzednich spotkań nie tylko z Legią, ale też innych pojedynków. I nie tylko widzę wielką wiarę moich piłkarzy, że mogą wygrać ten mecz, ale też że mają odpowiednie umiejętności i potrzebną jakość, by to zrobić. Jesteśmy naprawdę dobrze przygotowani do tego, żeby ograć Legię na jej boisku - zaznacza przed tym prestiżowym starciem trener Kolejorza Mariusz Rumak.

ZOBACZ TAKŻE: Legia - Lech: Ostatnie triumfy Kolejorza w Warszawie. Ku pokrzepieniu serc! [ZDJĘCIA] - Zawsze zależy nam na zwycięstwie i teraz również interesują nas tylko trzy punkty. Lech to silny, fizycznie grający zespół z wysokimi napastnikami, jak na przykład Łukasz Teodorczyk. To bardzo dobra drużyna. Musimy być odpowiednio przygotowani na tę rywalizację. Chcemy się zaprezentować z jak najlepszej strony. Jeśli zagramy na swoim najwyższym poziomie, to czeka nas bardzo ciekawy mecz - mówi z kolei nowy opiekun Legii Henning Berg. Lecha w Warszawie będzie dopingować 1700 kibiców. - Grając na Legii zawsze czujesz wielkie wsparcie naszych fanów. I po prostu chce się dla nich wygrać. Oni cały czas są z zespołem, jeżdżą za nim tysiące kilometrów, interesują się, co robimy. I potem, gdy spotykasz ich na mieście, wszyscy mówią o Legii. Dlatego chcemy sprawić im wielką frajdę, bo sprawianie komuś radości czyni z człowieka chyba najszczęśliwszym na ziemi - tłumaczy trener Kolejorza.

Źródło: TVN24/x-news

CZYTAJ: Mecz Legia - Lech w technologii 4K. Tylko... kto to zobaczy?

Starcie Kolejorza z Legią Warszawa w sobotę o godz. 15.30. Transmisja w Canal+ Sport oraz TVP1.

Skomentuj:
Legia - Lech na Łazienkowskiej! Kto wygra tę wojnę? [RELACJA NA ŻYWO]


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!