Po śledztwie trwającym prawie rok, poznański lekarz Jarosław A. trafi przed oblicze sądu. Przypomnijmy, Jarosław A. pracował w Specjalistycznym Szpitalu Chorób Płuc i Gruźlicy w Chodzieży krótko – zaledwie trochę ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po śledztwie trwającym prawie rok, poznański lekarz Jarosław A. trafi przed oblicze sądu.
Przypomnijmy, Jarosław A. pracował w Specjalistycznym Szpitalu Chorób Płuc i Gruźlicy w Chodzieży krótko – zaledwie trochę ponad miesiąc (od sierpnia do września 2007 roku). Kontrakt z nim został rozwiązany po tym, jak dwóch chłopców, jego pacjentów, w wieku 13 lat oraz 15 lat oskarżyło go o molestowanie seksualne.
– Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Chodzieży – mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Magdalena Mazur-Prus.
Lekarz oskarżony jesto pedofilię, a konkretnie o inne czyności seksualne wobec osób nieletnich; jak twierdzi prokurator Mazur, chodzi o tzw. „zły dotyk”. Zarzuca się mu też wykorzystanie zależność swoich pacjentów. Grozi mu więzienie od 2 do 12 lat.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!