"Śmierć w darkroomie" autorstwa Edwarda Pasewicza w Hallo Cafe czytali aktorka Edyta Łukaszewska oraz sam autor. Gejowska powieść z trupem i policyjnym śledztwem w tle to obraz Poznania, jakiego nie znamy. Zobacz film!

Masz zdjęcie do tego tematu?

WyślijSprawdź, co jeszcze będzie można zobaczyć w czasie Ninio Knows How Festiwal.

Przeczytaj także:

Show time! - Drag queen śpiewają dla Ninio (wideo)

Lady Camilla, Żaklina, Madame Zula, Pussy, Virgin, Łysa Śpiewaczka z Nikąd... Zobacz występ drag queen na scenie poznańskiego klubu Hallo Cafe w ramach Ninio Knows How Festiwal.Alternatywny Poznań gra dla Ninio (+ wideo)

Ninio Knows How Festiwal wzbudza wielkie emocje głównie dlatego, że w jego organizację włączyli się ci, którzy chcieli obśmiać wypowiedź radnego Grzesia, posądzającego słonia Ninio o homoseksualizm.Drag queen wystąpiły dla słonia (+ zdjęcia)

Barwne pióra, ostre makijaże, błyszczące kreacje – drag queen z całej Polski wystąpiły by świętować benefis poznańskiej dq Camilli i… zbierać pieniądze na adopcję słonia Ninio.Chcą adoptować słonia

Organizatorzy Ninio Knows How Festiwal zakładają stowarzyszenie, by adoptować słonia z poznańskiego Zoo. Tego Ninio, którego radny Michał Grześ posądził o homoseksualizm.Słoń – domniemany gej – będzie miał swój festiwal

Chcemy zmienić wizerunek Poznania, który w świadomości ludzi na całym świecie stał się najbardziej homofobicznym miastem na Ziemi – tłumaczą organizatorzy Ninio Knows How Festiwal.Poznański słoń jest gejem?

- Z tym słoniem jest coś nie tak - mówi w rozmowie z MM Poznań radny PiS Michał Grześ, który wywołał burzę podczas sesji Rady Miasta sugerując homoseksualizm słonia Ninio z Nowego Zoo.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!