Liga Europy - Lech Poznań kontra Żetysu Tałdykorgan [ZDJĘCIA, WIDEO]

SZKI
Kolejorz pokonał Żetysu Tałdykorgan 2:0, jednak po pierwszej połowie kibice Poznańskiej Lokomotywy nie mogli być pewni końcowego sukcesu. Na szczęście lechici znaleźli sposób na rywala po przerwie i pojadą w daleką podróż do Kazachstanu z dobrym wynikiem. Zobaczcie zdjęcia!

Mecz odmieniło wejście rezerwowego. W 54. min. za kontuzjowanego Łukasza Trałkę wszedł Rafał Murawski. Kilka minut później reprezentacyjny pomocnik wpisał się na listę strzelców.

Kapitalną akcją na prawym skrzydle popisał się Gergo Lovrencsics. Węgier wkręcił w ziemię jednego z obrońców Żetysu i zagrał wprost do wchodzącego w pole karne Murasia. Rezerwowy technicznym uderzeniem posłał piłkę w lewy górny róg bramki.

Chwilę później było już 2:0. Dogrywał Bartosz Ślusarski, a celnym wolejem z najbliższej odległości popisał się Lovrencsics. Co za debiut!