Ligawa przy Bułgarskiej – mamy dla Was bilety na lodowisko!

Co tydzień na mmpoznan.pl macie szansę wygrać bilety wstępu na ... (© archiwum/Zuzanna F.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co tydzień na mmpoznan.pl macie szansę wygrać bilety wstępu na nowe lodowisko przy Stadionie Miejskim na ul. Bułgarskiej.

Ligawę przy Bułgarskiej, bo tak nazywa się lodowisko, otwarto 26 listopada. Znajduje się za IV trybuną Stadionu Miejskiego i ma powierzchnię 800 metrów kwadratowych. Lodowisko jest idealne do rozpoczęcia nauki jazdy na łyżwach, jak również do doskonalenia swoich umiejętności.

Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 15 do 21.30, a w weekendy od 9 do 21.30. W soboty i niedzielę w godz. od 9 do 13 można korzystać także z wydzielonej strefy dla dzieci.

W dni powszednie bilety normalne kosztują 8 zł, a ulgowe 7 zł. W weekendy ceny wynoszą odpowiednio 10 i 7 zł. Przygotowano również specjalne wejściówki rodzinne dla trzech osób (2 dorosłych + dziecko) w cenie 18 zł/godz. w tygodniu i 22 zł/godz. w weekendy. W ofercie są również karnety na 10 wejść w cenie 50 zł (ulgowy) i 75 zł (normalny).

Koszt wypożyczenia łyżew to 6 zł/godz., natomiast ostrzenie prywatnego sprzętu wykonane zostanie w cenie 10 złotych.

Patronat medialny nad Ligawą przy Bułgarskiej objął portal MM Poznań

Uwaga, konkurs!

Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek na lodowisko ważnych w okresie od 28 do 3 lutego. Otrzyma je pięciu pierwszych zalogowanych użytkowników, którzy w komentarzu pod tym artykułem napiszą „Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową (uwaga, będziecie mieli 24 godziny na potwierdzenie odebrania nagrody).

Uwaga, aby wziąć udział w konkursie, trzeba się wcześniej zalogować (nie masz loginu? Zarejestruj się!).

Konkurs ma charakter cykliczny – w przyszłym tygodniu ponownie rozdamy bilety na lodowisko!

Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na otrzymanie od redakcji MM Moje Miasto Poznań wiadomości drogą elektroniczną. E-mail jest jedyną drogą komunikacji redakcji serwisu z laureatami konkursu.
Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nie-maruda (gość)

zawsze ktoś marudzi - do kobiety pracującej. Ostatni konkurs był w niedzielę (a nie w tygodniu) ...przykro nam, że musisz pracować w taki dzień. Ale myśląc tak jak ty żaden konkurs nigdy nie mógłby się odbyć bo ZAWSZE KTOŚ PRACUJE. Redaktor i tak poszedł na rękę robiąc konkurs właśnie w niedziele,a więc w dniu, w którym jednak najmniej osób pracuje...Podaj rozpiskę kiedy pracujesz, to na pewno portal uwzględni Twój grafik !!!!!

KobietaPracująca (gość)

do alra. A gdzie jest napisane, że konkurs dla dzieci? :)
I skąd wniosek, że mam kasę?
Nie ma to jak niedojrzałe domniemanie i interpretacja :)

KobietaPracująca (gość)

Rozczarowanie. I jak tu być jednym z 5 pierwszych osób jeśli się pracuje, a charakter pracy nie daje możliwości dostępu do komputera? Rozumiem, że konkurs przeznaczony dla osób bezrobotnych. No cóż ...

natalia (gość)

Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”.. Chcę iść na Ligawę przy Bułgarskiej”.