lodowisko przy stadionie, ligawa przy stadionie

lodowisko przy stadionie, ligawa przy stadionie (© Zuzanna F.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do czterech razy sztuka - można już się ślizgać na Ligawie.

Trzykrotnie przekładany termin otwarcia obiektu nie zniechęcił poznaniaków do przybycia w poniedziałek na lodowisko przy stadionie. Tym razem nie było żadnych kłopotów technicznych i w końcu można było wypróbować nowy obiekt.

Zgodnie z zapowiedzią pierwszego dnia z lodowiska można było korzystać bez konieczności kupowania biletu, więc chętnych nie brakowało.

Zapytaliśmy przybyłych o pierwsze w wrażenia.
- Słabo, bardzo słabo - nie ukrywał rozczarowania pan Marcin, który przyszedł tu ze swoimi małymi dziećmi. - Nie ma ogrzewanej szatni, w której dzieciaki mogłyby się przebrać ani możliwości zakupienia żadnej przekąski czy ciepłych napojów. Zdecydowanie wolimy jeździć na „Chwiałkę”.

Młodsze pokolenie wypowiadało się jednak zdecydowanie bardziej przychylnie:
- My nie potrzebujemy żadnych wygód - zapewniała Klaudia. - Wystarczy, że jest lód i można śmigać. Naprawdę bardzo mi się podoba.

Podobnego zdania był Wojtek, gimnazjalista: – Jest super, przyszedłem tu z kolegami i na pewno zajrzymy tu jeszcze nie raz - mówił, schodząc z lodowiska po zakończonej tercji. - Teraz chwila przerwy i wracamy na lód.


Przypominamy, że lodowisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 15 do 21.30, a w weekendy od 9 do 21.30. W dni powszednie bilety normalne kosztują 8 zł, a ulgowe 7 zł. W weekendy ceny wynoszą odpowiednio 10 i 7 zł. Przygotowano również specjalne wejściówki rodzinne dla trzech osób (2 dorosłych + dziecko) w cenie 18 zł/godz. w tygodniu i 22 zł/godz. w weekendy.W ofercie są również karnety na 10 wejść w cenie 50 zł (ulgowy) i 75 zł (normalny).

Koszt wypożyczenia łyżew to 6 zł/godz., natomiast ostrzenie prywatnego sprzętu wykonane zostanie w cenie 10 złotych.

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia funkcjonowania lodowiska:

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Delilah (gość)

Lodowisko to lodowisko.. Niektórzy wydziwiają. Jak chcą iść na jedzenie niech idą do restauracji, a nie, na lodowisko. Francuskie pieski.

gość (gość)

lód . lodowisko jest wiele razy lepsze niż to na Malcie, ale co jak co nic nie pobije Bogdanki : D