Lodziarnia  przy Kościelnej 52

Lodziarnia przy Kościelnej 52 (© Marek Zakrzewski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lodziarnia z Kościelnej 52 świetnymi lodami podbiła Poznań. Sukces przyniosła nie nachalna reklama, a stosowana w zakładzie receptura. Lodziarnia na Kościelnej oferuje bowiem lody robione z prawdziwego mleka, śmietany i owoców.

Lodziarnia z Kościelnej cieszy się rosnącą renomą. Lodów chętnie próbują nie tylko mieszkańcy dzielnicy, ale całego Poznania. W dobrym tonie jest bywanie na Kościelnej 52, by skosztować sezonowych smaków.

- Jak biorę wiśniowe, to wiem, że będą lekko kwaskowe, dokładnie takie jak owoce. Jak śmietankowe - to poczuję smak dobrej śmietany, takiej prawdziwej ze wsi.


Lodziarnia z Kościelnej przyciąga jak magnesCzym lodziarnia z Kościelnej podbiła serca i podniebienia poznaniaków? W czym tkwi jej siła? Ano w tym, że wytwarza ona lody tradycyjnymi metodami, częściowo ręcznie, a do tego wyłącznie z naturalnych produktów.

Zobacz też: Więcej o poznańskich Jeżycach

Czasami klienci lodziarni mogą podejrzeć, jak na zapleczu młodzi ludzie w kitlach i specjalnych starodawnych siateczkach na głowach ubijają jajka.

- Oczarował mnie smak tych lodów - twierdzi Marzena Kaiser. - Jak biorę wiśniowe, to wiem, że będą lekko kwaskowe, dokładnie takie jak owoce. Jak śmietankowe - to poczuję smak dobrej śmietany, takiej prawdziwej ze wsi.

Klienci powracająLodziarnia z Kościelnej, a właściwie jej wyroby przyciągają i starszych i młodszych klientów. Starszym smak lodów przypomina dzieciństwo. Młodsi zaś przychodzą zaintrygowani opowieściami kolegów lub wpisami na Facebooku. Wszyscy wracają! Lodziarnia z Kościelnej ma bowiem produkt rzadki, naturalny produkt. Co ciekawe, lodziarnia z Kościelnej 52 popularna jest szczególnie wśród panów...

Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na facebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

:) (gość)

trochę to wszystko wyolbrzymione , lody owszem smakowo nie najgorsze ( jadałam gorsze , ale i lepsze też jadałam) . Nie podoba mi się bardzo , gdy dziewczyna w okularach nakłada okrojone porcje, Na początku po otwarciu "Lodziarni" porcja , która kosztuje 3 PLN , była nakładana bez uklepywania , okrajania , no i porcja mogła kosztować tyle , ale teraz to są porcje bardzo okrawane .I to mi się bardzo nie podoba , gdyż zaczyna się to co zawsze , na początku euforia , a teraz ... coraz mniejsze porcje , mam tylko nadzieję , że jakoś lodów będzie utrzymana , czego życzę .Najlepsza w tym całym przedsięwzięciu jest ... reklama tego produktu i miejsca :)

xxx (gość)

To chyba powinno być oznaczone jako reklama albo lokowanie produktu. Bo ten artykuł to czysta reklama! Jest produkt, jest adres i jest zachwalanie produktu. To żenujące. Abstrahując od jakości podawanych tam lodów.