Niewykluczone, że to właśnie pani Anna sprzedała ten szczęśliwy los Niewykluczone, że to właśnie pani Anna sprzedała ten szczęśliwy los

Niewykluczone, że to właśnie pani Anna sprzedała ten szczęśliwy los (© SŁAWOMIR SEIDLER)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Liczby 9,11,14,18,21,39 okazały się szczęśliwe dla dwóch osób. Jedna wysłała los w Wołowie, druga - w sklepie spożywczym na osiedlu Lotnictwa Polskiego w Poznaniu. Cały dzień panowała tam wesoła atmosfera.

- Od rana się zastanawiamy, która z nas trzymała w rękach ten szczęśliwy kupon - opowiada pani Danuta, która pracuje w sklepie i przyjmuje od klientów zakłady. - I co tu ukrywać, zastanawiamy się też, który z naszych klientów został milionerem.
O tym, że to właśnie w ich sklepie padła "szóstka", pracownice wiedziały już od samego rana. Jedna z nich zorientowała się, że numer kolektury, w którym wysłano szczęśliwy los, jest ich numerem.

- Później przyjechali przedstawiciele Totalizatora Sportowego, żeby sprawdzić czy maszyna działa bez zarzutu - opowiada pani Anna, właścicielka sklepu.
Zwycięzcy czwartkowego losowania wygrali po 8,5 miliona złotych (dokładnie 8 596 401 złotych). Nawet, gdy 10 procent wygranej oddadzą fiskusowi, zostanie im mnóstwo pieniędzy.

Ponad 8,5 miliona złotych to jedna z najwyższych wygranych, jaka padła do tej pory w Wielkopolsce. Więcej wygrały tylko osoby, które wysłały swoje losy w Kaliszu w styczniu tego roku (17 milionów złotych), w Dobrej i Ostrzeszowie w grudniu zeszłego roku (po ponad 10 milionów złotych) oraz w Krotoszynie w październiku 2007 roku (ponad 9 milionów złotych). "Szóstka" padała w Wielkopolsce ponad czterdzieści razy.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

iwka (gość)

Proszę uważać na portal multipasko odnoszący sie do gier totalizatora.Zbierane sa tam dane o użytkownikach a następnie w brzydki sposób wykorzystywane.Jedna z użytkowniczek o nicku pięknaja ujawniła nasza priv korespondencję iż zostałam sprzedana do b u r d e lu i całe tamtejsze towarzystwo miało niezła pożywkę przypominając w niewybredny sposób kim jestem.Zakładam,ze ta osoba śmiga na rożnych nickach.

Więcej na temat: