Myślicie, że już wszystko widzieliście? To jesteście w błędzie! Ostatnio dużo zamieszania w stolicy Wielkopolski wywołali ludzie... kokony. Można było ich spotkać m.in. w tramwaju MPK Poznań. Co tam robili? Zobaczcie zdjęcia i film!

Ludzie... kokony w tramwaju MPK Poznań. O co chodzi?


Chodzą po mieście, czekają na przystanku, podróżują tramwajem, pracują. Wszędzie tak samo obojętni. Ludzie kokony.

Pomysłodawcami filmu są wolontariusze poznańskiego Hospicjum Palium. "Chcemy namówić ludzi do okazania odrobiny wrażliwości drugiej osobie. Chcemy namówić do zrzucenia ciasnego i niewygodnego kokona codzienności! Pamiętajcie, że to co dajemy dobrego od siebie, prędzej czy później wraca do nas ze zdwojoną siłą!" - piszą.

POLECAMY: Zobacz, co pasażer zamówił w kasowniku! [ZDJĘCIA, WIDEO]Nagranie jest częścią projektu VIDEO VIRALE realizowanego przez studentów III roku Communication Design - School of Form. Opiekunem projektu jest dr Monika Górska z Fabryki Opowieści.

Jak Wam się podoba film? Czekamy na komentarze pod artykułem!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jagienka (gość)

Myślałam, że owinęli się folią żeby nie siadać na brudnych siedzeniach po żulach, ale ten pomysł też jest ok.

leon (gość)

Lepiej być złym,za dużo dobrych ludzi widzę w swoim otoczeniu.Wolę otrzymać zło ze zdwojoną siłą!

Gorzki (gość)

Świetny pomysł ! Trzeba wyjść z tej szarej rzeczywistości dnia codziennego, porzucić rutynę. Otworzyć się na innych i nie być obojętny na innych.