Na długi majowy weekend wyjeżdżasz pociągiem? Spółka PKP Intercity dla tych podróżnych przygotowała specjalną, tańszą ofertę dla tych, którzy zdecydują się wybrać na majówkę koleją.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Spółka uruchomiła dodatkowe pociągi do najpopularniejszych miejscowości turystycznych. Wśród nich jest Zakopane, Jelenia Góra, Zagórze, Szklarska Poręba, Krynica i Wisła. Do wszystkich tych miejscowości będzie można bez problemu dojechać pociągami pośpiesznymi z dużych miast Polski - także z Poznania.

W dodatku podczas całego weekendu będą wydłużone terminy obowiązywania Biletu Weekendowego i Biletu Podróżnika. I Bilet Weekendowy (ważnym w pociągach IC, Ex, TLK i pospiesznych), i Bilet Podróżnika obowiązują już od czwartku, 30 kwietnia, od godziny 19, a pierwsze składy dodatkowych majówkowych pociągów  wyruszyły na trasy już wczoraj.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!