Małgorzata Musierowicz wydaje nową część Jeżycjady

Małgorzata Musierowicz wydaje nową część Jeżycjady (© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

14 listopada w poznańskim Empiku przy placu Wolności ze swoimi czytelnikami spotka się autorka "Jeżycjady", Małgorzata Musierowicz.

Spotkanie z Małgorzatą Musierowicz związane jest z premierą najnowszej powieści autorki - "Feblik". To kolejny tom wydawanej od czterech dekad sagi „Jeżycjada”. Autorka spotka się z fanami już 14 listopada w poznańskim Empiku przy Placu Wolności.

Na „Jeżycjadzie” wychowały się już cztery pokolenia Polaków. Losy rodziny Borejków, mieszkającej w stuletniej kamienicy na poznańskich Jeżycach dla wielu stanowią prawdziwą lekcję życia. Autorka każdy z tomów poświęciła innemu bohaterowi, z wielką dbałością oddając szczegóły charakteru każdej postaci oraz czasów, w jakich ją umiejscowiła. W całej serii można tę samą urzekającą atmosferę i ciepło rodzinne

„Feblik” to 21 tom sagi. Jego bohaterem został znany z „Wnuczki do orzechów” Ignacy Grzegorz. Autorka zapewnia, że atmosfera będzie gorąca, nie tylko z powodu trzech, upalnych sierpniowych dni, w czasie których rozgrywa się akcja powieści. Słowa „feblik” używano kiedyś na określenie czyjejś słabostki, skłonności do kogoś. Co wydarzy się w życiu Grzegorza?

Podczas spotkania z poznańskimi czytelnikami Małgorzata Musierowicz zdradzi skąd czerpie inspiracje do swoich zabawnych historii. Każdy fan będzie mógł otrzymać autograf pisarki oraz stworzyć swoją własną, oryginalną zakładkę do książki.

Spotkanie z pisarką odbędzie się 14 listopada o godz. 12:30 w Empiku przy Placu Wolności (ul. Ratajczaka 44).

Happening w Poznaniu: Kuba Kapral vs. Małgorzata Musierowicz [ZDJĘCIA]
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!