Maltańska Scena Muzyczna z Natalią Przybysz. Najbliższy koncert 9 sierpnia.

Organizatorzy Maltańskiej Sceny Muzycznej zapraszają w niedzielę 9 sierpnia, na koncert Natalii Przybysz. To połowa legendarnego duetu Sistars, charyzmatyczna wokalistka soulowa, bluesowa, inspiracje czerpiąca z jazzu i muzyki funk. Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”.

W klimatach bluesa i rocka z lat 60tych utrzymuje się konsekwentnie na swoim ostatni wydawnictwie "Prąd", sama pisze teksty, a nad produkcją muzyczną czuwała razem z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu.Koncert rozpocznie się w niedzielę, 9 sierpnia o godz. 20.00 na trybunach ziemnych na stoku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
W Programie Maltańskiej Sceny Muzycznej są jeszcze:
16.08 - Pablopavo i Ludziki
23.08 - Kari
30.08 - Muchy
Więcej na stronie wydarzenia

Zobacz rzeczy, które można w Poznaniu robić za darmo:


Czytaj też: Maltańska Scena Muzyczna. Wojtek Mazolewski Quintet na Miejskim Graniu Żywca [ZDJĘCIA]

Rozmaitości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!