Choć na chwilę odmienić codzienność mam chorych dzieci - to założenie akcji "Metamorfozy" organizowanej w Poznaniu przez Drużynę Szpiku. Po raz kolejny akcja odbyła się w czwartek. Zobaczcie zdjęcia!

Metamorfozy to nie są tylko zwykłe wizyty u fryzjera. - To czas prawdziwych rozmów, pełnych wzruszeń i łez, bo przecież dzielne mamy na oddziale płakać nie mogą - mówi Dorota Raczkiewicz z Drużyny Szpiku.

W czwartek, mamy dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii Pediatrycznej Szpitala Klinicznego im. Jonschera UMP wzięły udział w Metamorfozach Drużyny Szpiku.

Dwadzieścia mam odwiedziło cztery zakłady fryzjerskie. Była to Akademia Wierzbicki Schmidt, Jakub Wujec, Hair Bazar i AirHair, do których mamy dostały się dzięki samochodom udostępnionym przez Grupę Karlin.

POLECAMY TEŻ:


"Podaruj włos". Katowiczanie ścięli włosy dla chorych dzieci

Źródło: TVN24/x-news.pl

Życie i styl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!