Po bezbramkowym remisie w Holandii, aby awansować do kolejnej rundy, Lech musi w czwartek pokonać Utrecht Po bezbramkowym remisie w Holandii, aby awansować do kolejnej rundy, Lech musi w czwartek pokonać Utrecht

Po bezbramkowym remisie w Holandii, aby awansować do kolejnej rundy, Lech musi w czwartek pokonać Utrecht (© Grzegorz Dembiński)

Mamy dla Was 20 podwójnych wejściówek (Trybuna III) na czwartkowy mecz Lech Poznań – FC Utrecht w eliminacjach Ligi Europy.

Mecz Lech Poznań - FC Utrecht odbędzie się w czwartek, 3 sierpnia. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 20.15.

Aby grać o podwójną wejściówkę, należy wysłać SMS na nr 72355 o treści LECH.imie i nazwisko oraz dokończyć zdanie „Jestem dumny z bycia kibicem Kolejorza, ponieważ…” .

Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi kapituła konkursu wybierze najciekawsze i nagrodzi je podwójnymi biletami, które będą do odbioru w recepcji "Głosu Wielkopolskiego" przy ul. Grunwaldzkiej 19. Koszt jednego zgłoszenia to 2,46 z VAT.

Można dokonać dowolnej ilości zgłoszeń. Należy pamiętać, że konkurs trwa do 2 sierpnia 2017, do godziny 13.00.

Lech Poznań rozgromił Piasta Gliwice:Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Lech Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: