Ma 19 lat, 175 cm wzrostu, brązowe włosy i piwne oczy - tak właśnie wygląda Patrycja Dorywalska, wybrana w środę Miss Wielkopolski 2009!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Finałowa gala wyborów odbyła się w środowy wieczór w kinie Apollo, a kandydatek do tytułu było 18. Oprócz najpiękniejszej Wielkopolanki jury - w którym zasiadał między innymi Marek Włodarczyk - przyznało także tytuły I i II Wicemiss. Tytuł I Wicemiss zdobyła Emilia Piszel, 23-letnia studentka, blondynka o zielonych oczach, a II - Weronika Styczyńska, 23-letnia pani psycholog.

Zanim jednak kandydatki do tytułu mogły zaprezentować się publiczności, musiały przejść intensywny trening choreograficzny pod okiem tancerza i choreografa Artura Niedźwiedzia, by podczas finałowej gali zaprezentować się publiczności, no i oczywiście jurorom, z jak najlepszej strony. Finalistki wystąpiły więc w strojach sportowych, sukniach wieczorowych zaprojektowanych specjalnie na ten finał, sukniach ślubnych i oczywiście w strojach kąpielowych.

Jak się okazało, wygląd w przypadku miss to nie wszystko i dziewczyny musiały się jeszcze wykazać inteligencją, odpowiadając na trudne pytania prowadzących typu: "gdybyś złowiła złotą rybkę, to jakie byłyby twoje trzy życzenia?" albo "jakie cechy charakteru cenisz w ludziach najbardziej?"

Oczywiście dziewczyny poradziły sobie śpiewająco, zwłaszcza że wcześniej znały listę pytań. Jedynie kandydatka nr 6, Monika Krakowska, nie znała wcześniej pytania: przygotował je dla niej tuż przed wejściem na scenę sam Marek Włodarczyk.

Po emocjonujących wyborach tytułów dodatkowych (podczas których jeden ze współorganizatorów konkursu nazwał jury "ograniczonym", co na szczęście okazało się tylko przejęzyczeniem, szybko i z dużą przytomnością umysłu sprostowaną przez prowadzących), wybrano ostatecznie trzy najpiękniejsze Wielkopolanki. Dziewczyny otrzymały ogromne bukiety kwiatów, prezenty od sponsorów i gorące całusy od Marka Włodarczyka.

Przeczytaj także:

Kto zostanie Miss?

Na razie dziewczyny bez wytchnienia szlifują choreografię, pozy oraz przemówienia. Ale już w środę jedna z nich zostanie najpiękniejszą kobietą Wielkopolski.Najpiękniejsze kobiety Wielkopolski

W hotelu Polonez odbyło się spotkanie z finalistkami konkursu Miss Polonia Wielkopolski 2009. W środę dowiemy się, które z nich przejdą etapu ogólnopolskiego.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

paranoiczny

dzięki wam teraz wiem, że wiek jest jednym z określeń wyglądu. jak będę się umawiał na randkę via sieć to nie mogę się dziwić, jak na pytanie "jak wyglądasz?" przeczytam odpowiedź "20 lat". a potem się okaże, że 20 lat to faktycznie ma, ale wygląda na 56 :(