Hakerzy stworzyli mapę zdrady na podstawie danych wykradzionych z portalu randkowego Ashley Madison. Na portalu zarejestrowanych było ponad 39 milionów użytkowników z całego świata.

Tylko z Poznania na portalu zarejestrowało się 1340 osób. Zdradzają też osoby z Komornik (31 zarejestrowanych), Zalasewa (27 zarejestrowanych), Lubonia (26 zarejestrowanych) i Plewisk (13 zarejestrowanych).

Ashley Madison - serwis randkowy dla osób pragnących skoku w bok - reklamuje się hasłem "Życie jest krótkie. Pozwól sobie na romans". Hakerzy zagrozili twórcom serwisu, że ujawnią dane użytkowników, jeśli nie zostanie zamknięty. Ogłosili, że zamierzają również opublikować kompromitujące zdjęcia. Na razie ujawnili jedynie miejsca, skąd pochodzą zarejestrowane osoby, ale - w rozmowie z magazynem "Vice" - zapowiadają, że rozważą ujawnienie treści czatów.

Hiszpańscy informatycy z firmy Tecnilógica stworzyli - na podstawie wykradzionych danych - mapę zdrady. Można na niej znaleźć miejsca, skąd pochodzą osoby chętne na romans. Są wśród nich Polacy - a wśród nich między innymi poznaniacy, kaliszanie i ostrowianie.

W serwisie Ashley Madison zarejestrowało się 1340 osób z Poznania, 150 z Kalisza i 97 z Ostrowa Wielkopolskiego. Większość zarejestrowanych to mężczyźni.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi FBI.Najciekawsze premiery kinowe jesieni


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiZ regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Fergi (gość)

Zdrada zdradę pogania. Niby katolicki kraj a tyle osób zdradza. Oj nieładnie. Dobrze że jest coraz wiecej metod wykrycia zdrady, ostatnio dużą popularnoscia cieszą się np. dyktafony ukryte w pendrivie (można je kupic w sklepach ze sprzętem detektywistycznym, np. w Alfatronik) za pomocą których partnerzy sprawdzają swoich partnerów