Marciano Bruma Marciano Bruma

Marciano Bruma (© Andrzej Szozda)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marciano Bruma nie jest już zawodnikiem Lecha Poznań. We wtorek wieczorem klub za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z holenderskim prawym obrońcą.

Bruma dołączył do drużyny Lecha Poznań w sierpniu ubiegłego roku. W niebiesko-białych barwach rozegrał 8 spotkań, 6 w lidze i 2 w rozgrywkach Pucharu Polski.

- Powodem rozwiązania kontraktu była sytuacja rodzinna Marciano. Zawodnik sam wystąpił z prośbą o to, a klub po przeanalizowaniu sytuacji kadrowej zdecydował się przystać na propozycję piłkarza - powiedział dla oficjalnej strony internetowej Lecha dyrektor sportowy, Andrzej Dawidziuk.

Czytaj także: Kędziora i Drewniak pójdą w ślady Możdżenia?

Na prawej stronie defensywy mogą występować: Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kikut i młodziutki Tomasz Kędziora.

Na lewej stronie defensywy występuje Luis Henriquez, który obecnie nie ma konkurenta. Warto zaznaczyć, że takim mógł być Marciano Bruma, w ostatnich sparingach występujący na lewej stronie bloku obronnego.

Więcej informacji o Kolejorzu znajdziesz w serwisie BUŁGARSKA.PL

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!