Marsz dla życia Marsz dla życia

W niedzielę ulicami Poznania przejdzie kolejny Marsz dla Życia. Początek na placu Wolności (© Grzegorz Dembiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na niedzielę organizacje pro-life zaplanowały Marsz dla Życia. To część akcji "Kocham każde dziecko", którą wspiera Kościół.

Niedzielny Marsz dla Życia odbędzie się pod hasłem „Z rodziną najlepiej”. W trakcie marszu powrócić ma temat aborcji. Jak mówią członkowie Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, którzy zapowiedzieli zbieranie podpisów pod apelem do polskich parlamentarzystów, walczą o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka oraz ochronę macierzyństwa.

Arcybiskup metropolita poznański Stanisław Gądecki zachęca do składania podpisów i do wzięcia udziału w Marszu dla Życia.

Marsz dla Życia rozpocznie się w niedzielę o godz. 15.45 na placu Wolności. Uczestnicy przejdą ulicami miasta w stronę katedry poznańskiej, gdzie o godz. 17 rozpocznie się msza św.

Pochód poprzedzi festyn rodzinny. Zabawa na placu Wolności rozpocznie się o godz. 14.30.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!