7 maja maturzystów czeka egzamin maturalny z języka angielskiego. Na naszych stronach znajdziecie arkusze i odpowiedzi z poziomu podstawowego oraz rozszerzonego.

Język angielski - Matura 2014


Po maturze z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym, przyszedł czas na języki obce. Maturzystów w środę 7 maja czeka egzamin z języka angielskiego.

O godz. 9 rozpocznie się egzamin na poziomie podstawowym, o godz. 14. natomiast na poziomie rozszerzonym.

Egzamin składa się części pisemnej, z którą maturzyści zmierzą się właśnie 7 maja oraz z części ustnej, które zostaną przeprowadzone między 5 a 30 maja. Dokładne terminy zostaną ustalone przez przewodniczących szkolnych zespołów egzaminacyjnych.

Uwaga! Strona nie odświeża się automatycznie! Użyj F5 lub kliknij tutaj!


Matura 2014 - Język angielski - poziom podstawowy - arkusze

Matura 2014 - Język angielski - poziom podstawowy - odpowiedzi

Matura 2014 - Język angielski - poziom rozszerzony - arkusze

Matura 2014 - Język angielski - poziom rozszerzony - odpowiedzi


Arkusze pochodzą ze strony Echo Dnia i odpowiedzi pochodzą ze strony Głosu Koszalińskiego.

Od 26 listopada abiturienci mierzyli się z maturami próbnymi przygotowanymi przez wydawnictwo Operon.

 

Maturzyści pisali "wydawniczy" egzamin próbny z: języka polskiego, matematyki, języka obcego oraz z przedmiotu dodatkowego (historia, WOS, biologia, chemia, geografia, fizyka i astronomia).

 

ANGIELSKI - matura próbna z Operonem 2014 (listopad 2013) - arkusze


ANGIELSKI - matura próbna z Operonem 2014 (listopad 2013) - odpowiedzi
Sprawdź swoją wiedzę. Zobacz, jakie były pytania i odpowiedzi na maturze próbnej z Operonem w latach poprzednich: Próbna matura 2013 Operon: język angielski - podstawowy - ODPOWIEDZI

Zobacz takż materiały z matury próbnej z angielskiego z ubiegłego roku.

Próbna matura 2012 (listopad 2011) wydawnictwa Operon - język angielski - poziom podstawowy - arkusze, karta odpowiedzi, nagrania, transkrypcja


Próbna matura 2012 (listopad 2011) wydawnictwa Operon - język angielski - poziom rozszerzony - arkusze - I część, II część, karta odpowiedzi, transpkrypcjenagrania


Próbna matura 2012 (listopad 2011) wydawnictwa Operon - język angielski - poziom podstawowy - odpowiedzi


Próbna matura 2012 (listopad 2011) wydawnictwa Operon - język angielski - poziom rozszerzony - odpowiedziKomentarze (91)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dekiel123 (gość)

Matura 2014 odpowiedzi. 07.05.2014 Angielski podstawa:
Arkusz czysty CKE -> goo .gl/k8l8Ke
Odpowiedzi -> goo .gl/4OczQq

07.05.2014 Angielski rozszerzony: Arkusz czysty CKE 1 -> goo .gl/O25xyb
Arkusz czysty CKE 2 -> goo .gl/XWjCVz
Odpowiedzi -> goo .gl/gESqS5
(należy usunąć spację z linku)

komakino (gość)

rozsz.. na rozszerzeniu było opowiadanie o wycieczce zagranicznej z zabawnymi i zaskakującymi zdarzeniami, rozprawka for&against wydania papierowego i elektronicznego gazet, no i recenzja sztuki teatralnej na której ostatnio byłeś. :>

-> (gość)

rozszerzenie. mógłby ktoś napisać co było na rozszezrzeniu? tematy wypracowan i gramatyke?

kassss (gość)

ODP. trzeba bylo napisac pocztowke z wakacji w Dublinie, powiedziec gdzie sie zatrzymujemy, co robimy, jakie mamy plany na weekend i co nam sie tam najbardziej podoba. Drugi tekst to list do kolezanki z Anglii, w ktorej opowiadamy jej o Dniu Kultury Irlandzkiej zorganizowanym przez nas i nasza klase. Trzeba napisac gdzie, kiedy, co nalezalo do naszych obowiazkow, jak sie goscie bawili i opisac jeden konflikt z przygotowan.

zmartwiony (gość)

POMOCY. Niech ktos poda poprawne odpowiedzi z matury probnej na anglika poziom podstawowy , bardzo mi na tym zalezy bo jestem slaby z tego jezyka a nauczycielka gnebi nas i bedzie zle jak tego nie zdam , blagam o pomoc :(

Kaśka (gość)

ROZSZERZENIE . do napisania była rozprawka na temat portali społecznościowych, opowiadanie o jakimś zdarzeniu w życiu i co cie to nauczyło i opowiadanie rozpoczynajace sie zdaniem mniej wiecej takim " jerremy usłyszał jakieś dzwięki w ogrodzie i bardzo się przestraszył"

klaudia. (gość)

rozszerzenie. ja zrobiłam tak, ale odpowiadam za te odpowiedzi, bo jak dla mnie, to dość trudne było.
4. ABCBC
5. FFTFT
6. CDEBA
7. BCDBD
8. CDBE
9. CCDDDA