McDonald's przy Głogowskiej zamknięty. Co znajdzie się w tym miejscu? Jak zapowiadają włodarze MTP, najpierw w budynku po restauracji zlokalizowany zostanie magazyn, a za 3-4 lata powstanie tam wielopoziomowy parking.

Z regionu

Komentarze (17)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wolo (gość)

I już jakieś pieprzone beztalencie musiało pomazać okna swoim debilnym podpisem, bo kawałek białej powierzchni wrył mu się w mózg i nie dał przejść obojętnie chodnikiem
Cymbałów takich jak ten, czy innych pive tudzież potse, powinno się potraktować batem na rynku (do dziś istnieje tam w tym celu pręgierz) a później wypędzić z miasta gdzieś do puszczy. Chociaż może i nie, bo drzewa zniszczy. Nie wiem, natłuc po głupim pysku to za mało.

8287 (gość)

Ryszard Biegała To pewnie retorsje za brak wiz Że żebym tęsknił za tym syfiarskim żarciem ale podziwiam szefów "targowiczan" To jest sztuka zarzynać kury znoszące złote jaja Najpierw Adria teraz ta knajpa Kilka ładnych złotych poszło się j........ć Zdrówka życzę bo jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o szmal Szczególnie ten rozdawany pod stołem
24 s · Lubię to!

Effy (gość)

ale ja np mam zajebiste wspomniena z tego Mcdonalda za małolata sie chodzilo na glogowska , a w city center jest mniejszy mak i nigdy nie ma gdzie usiasc , na glogowskiej byl wiekszy, ponadto mozna bylo zjesc na zewnatrz oraz byl plac zabaw dla dzieci ktory jakies parenascie lat temu uwielbialam :(

s (gość)

Zaraz po zamknięciu pojawiło się fajne grafitti w stylu Banksa. żołnierz z karabinem trzymający w dłoni głowę Ronalda McDonalda.
O dziwo na następny dzie znikła tylko głowa :p

Graficiarze (gość)

Mnie tam denerwuje to, że parę dni po zamknięciu już znaleźli się graficiarze malujący swoje durne ksywki na budynku, już kit z samym McDonaldem , ale te same podpisy znajdują się nieopodal na kamienicach Łazarza. Ktoś by mógł ogarnąć monitoring i złapać gnojków, bo znowu obmalują poznańskie kamienice tak jak słynny już wildecki "potse"

IFBB R. (gość)

Nic wielkiego, jak ktoś może jeśc takie jedzenie to wystarczy przejść 50m do CC. A tam od koloru do wyboru

assassin (gość)

Mam nadzieję, że będzie chociaż darmowy, a nie tak jak z CC z odliczanym czasem

gość (gość)

haha city center z parkingiem a oni parking wstawiaja ?! haha poje bało ich chyba .. jacy my się leniwi zrobili bo rzeczywiście kawałek duży by mieli..