A jednak pogoda postawiła na swoim. Zbierające się nad Golęcinem chmury sprawiły, że sędzia zdecydował o odwołaniu meczu PSŻ Poznań ze Startem Gniezno.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Od samego rana na stadionie Olimpii trwały gorączkowe prace, by doprowadzić tor do porządku po ostatnich ulewach. Słoneczna pogoda sprawiła, że szanse na rozegranie zaplanowanego na godz. 17 meczu PSŻ Poznań ze Startem Gniezno wydawały się całkiem spore (pisaliśmy o tym rano).

Niestety, po godz. 15. na niebie pojawiły się chmury deszczowe i sędzia uznał, że próba rozegrania zawodów nie ma sensu.

Ustalonu już nowy termin spotkania. Mecz PSŻ Poznań - Start Gniezno zostanie rozegrany 7 czerwca o godz. 17. na Golęcinie.


Czytaj też:

Duże szanse na rozegranie meczu PSŻ ze Startem Gniezno

Po ostatnich ulewach pojawiły się obawy, czy dojdzie do skutku niedzielny mecz PSŻ Poznań – Start Gniezno. Mamy optymistyczne informacje dla fanów Skorpionów!

Żużlowe derby Wielkopolski o dużą stawkę

Skorpiony po słabym początku sezonu zapowiadają zwycięstwo nad Startem Gniezno, który podobnie jak poznaniacy walczy o utrzymanie w I lidze.

Deszcze zalały Poznań

Prawie 50 interwencji: pompowanie wody, ratowanie osuwających się nasypów i osuszanie piwnic czy wiaduktów mają na koncie poznańscy strażacy. Wszystko z powodu ulewnego deszczu.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!