Miejsca w Poznaniu, gdzie... dostaniesz po ryju

Miejsca w Poznaniu, gdzie... dostaniesz po ryju (© Facebook)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na Facebooku pojawił się nowy fanpage "Miejsca w Poznaniu, gdzie dostaniesz po ryju". Strona wzoruje się na podobnych, które działają już w innych miastach. "Zarobiłeś, napisz gdzie, by ostrzec innych!" - zachęcają twórcy.

Miejsca w Poznaniu, gdzie... dostaniesz po ryju. Internauci się ostrzegają!


Okolice Tesco przy Serbskiej, ulica Sikorskiego, park koło starego dworca PKS, sklep Krecik na Garbarach czy zagłębie knajpiane przy Nowowiejskiego - to tylko niektóre z miejsc zgłaszanych przez internautów, gdzie można "najłatwiej zarobić w mordę".

Fanpage" Miejsca w Poznaniu, gdzie dostaniesz po ryju" został założony w piątek, 20 grudnia. Przez weekend polubiło go ponad 7 tysięcy osób!

POLECAMY TEŻ: Spotted MPK Poznań, czyli internauci szukają się w komunikacji miejskiej

Jaki obraz Poznania wyłania się z opisów fanów? Nieciekawy... Maciej "dla miłośników ostrych wrażeń poleca dolny Łazarz: Cały Łazarski Rejon, szczególnie Dolny Łaz - od Rynku i Małeckiego do Kanałowej ostry wp...dol zapewniony!" Aleksander "informuje (pracuje w okolicy), ul. Wielka w pobliżu Ankary gatunek agresywny lubiący obnażać torsy (poleca obejść Woźną)".

"Dla fanów mordobicia połączonego z grabieżą, wykonywanego przez naćpanych nastolatków: róg ulic Kwiatowa oraz Rybaki" - pisze Piotr.

Poznański fanpage nie jest jedyny. Podobne strony działają już m.in. w Warszawie (2,5 tysiąca lubiących) i Krakowie (ponad 10 tysięcy fanów).

Uważacie, że "Miejsca w Poznaniu, gdzie..." to dobry pomysł? Czy sytuacje opisywane na stronie pozwolą uniknąć kłopotów innym? Czekamy na Wasze komentarze pod artykułem!

Miejsca w Poznaniu, gdzie dostaniesz po ryju - KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ NA STRONĘ

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

T. (gość)

Jak wyglądasz jak POR (potęcjalna ofiara rozboju) to wszędzie dostaniesz w ryj:) A te miejsca są wyssane z palca i tyle. Komuś zależy na sianiu paniki w tym mieście. Paranoja.

Obrońca praw zwierząt (gość)

Uwaga na niebezpiecznego, agresywnego, starszego osobnika płci męskiej. Łysiejący, w okularach, często mamrocze pod nosem i idzie lekko tanecznym krokiem. Kiedyś miał psa rasy boxer, nigdy po nim nie sprzątał, a pies rzucał się na inne psy (mojego malucha pieska strasznie pogryzł) i na małe dzieci. Pomieszkuje u starszej pani w Poznaniu na os. Armii Krajowej - wejście 15. Ten osobnik kopie maleńkie, bezbronne psy, szarpie, bije, rzuca się na kobiety i używa gróźb zabicia, skopania psa, przy czym strasznie przeklina obrzucając ludzi takimi wyzwiskami, że aż uszy więdną. Omijać typa szerokim łukiem.

mała ruda (gość)

okolice Tesco przy Serbskiej ? mieszkam w pobliżu i chodzę tam bardzo często, a nawet nigdy nie widziałam tam żadnego podejrzanego towarzystwa ( tyczy się to godzin popołudniowych jak i wieczornych )

Policmajster (gość)

Piękne wskazówki dla ew. patroli, jeśli oczywiście komuś zależy na poprawie bezpieczeństwa.