Miejskie Granie: Muchy na Maltańskiej Scenie Muzycznej Miejskie Granie: Muchy na Maltańskiej Scenie Muzycznej

Miejskie Granie: Muchy na Maltańskiej Scenie Muzycznej (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gwiazdą ostatniego tegorocznego koncertu Żywiec Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej będą Muchy.

Kończą się wakacje, a to oznacza też koniec cotygodniowych koncertów Miejskie Granie na Maltańskiej Scenie Muzycznej. Od początku lata nad jeziorem zagrali m.in. Kamp!, Kari i Natalia Przybysz. Jako ostatni, już w niedzielę, zagrają artyści z Poznania - grupa Muchy.

Zespół Muchy został założony w Poznaniu 11 lat temu przez Michała Wiraszkę, Piotra Maciejewskiego i Szymona Waliszewskiego. W styczniu 2008 roku dołączył do nich Tomasz Skórka. Pierwszy singiel grupy "Miasto doznań" wspiął się w maju 2007 roku na siódme miejsce Listy Przebojów Polskiego Radia 3. 19 listopada tegoż roku ukazał się pierwszy album zespołu "Terroromans". Przez słuchacze Programu III Polskiego Radia został uznany on Płytą Roku.

Maltańska Scena Muzyczna: Pablopavo i Ludziki na Miejskim Graniu Żywca [ZDJĘCIA]


Jesienią 2009 roku Muchy podpisały kontrakt z wytwórnią Sony Music i zarejestrowały materiał na drugą płytę "Notoryczni debiutanci". Pierwszy singiel z tego albumu "Przesilenie" wspiął się na pierwsze miejsce Trójkowej Listy Przebojów.

W 2012 roku ukazał się trzeci album zespołu "Chcecicospowiedziec". W 2012 roku do zespołu dołączył Krzysztof Zalef Zalewski. W ubiegłym roku ukazał się ostatni album Much - "Karma Market".Koncerty z cyklu Miejskie Granie odbywają się na scenie obok Malta Ski. Muchy zagrają 30 sierpnia o godzinie 20. Wstęp wolny.

Miejskie Granie: Natalia Przybysz na Maltańskiej Scenie Muzycznej [ZDJĘCIA]

Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!