Finał Miss Polski 2015 coraz bliżej. Uroczysta gala odbędzie się 6 grudnia w Krynicy-Zdrój. 31 dziewczyn powalczy o koronę najpiękniejszej, a wśród nich trzy dziewczyny z Wielkopolski.

Klaudia Strojwąs z Kalisza to Miss Wielkopolski 2015. Aleksandra Olszewska z Poznania otrzymała zielona kartę, podobnie jak Andżelika Krzykacz z miejscowości Dobra.

Tegorocznym hasłem przewodnim konkursu Miss Polski 2015 jest #KoronaJestTylkoJedna. Od tegorocznej edycji biuro Miss Polski połączyło swoje siły z biurem Miss Polonii. Podczas grudniowej gali finałowej nowo wybranej Miss Polski koronę przekażą obecnie panująca Ewa Mielnicka (Miss Polski 2014) oraz Paulina Krupińska (Miss Polonia 2012).

ZOBACZ TAKŻE: Mister Polski 2015: Oni powalczą o tytuł. Kto zostanie następcą Rafała Maślaka? [ZDJĘCIA]


Finał tegorocznej edycji zaplanowano w Krynicy-Zdrój. 4 grudnia o godz. 20 odbędzie się gala finałowa międzynarodowego konkursu Miss Supranational, w którym nasz kraj reprezentować będzie Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska.

Z kolei w mikołajkowy wieczór 6 grudnia o godzinie 20 rozpocznie się gala finałowa narodowego konkursu Miss Polski 2015. 31 dziewczyn (24 finalistki Miss Polski oraz 7 finalistek Miss Polonia) będzie walczyć o jedną koronę najpiękniejszej Polki 2015 roku. Transmisje z obu gali w telewizji Polsat.

Zwyciężczyni konkursu stanie przed szansą reprezentowania naszego kraju w najważniejszych konkursach piękności na świecie m.in. Miss Universe, Miss International, Miss Supranational i Miss Grand International.


Miss Wielkopolski: Więcej informacji TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!