Do 3 grudnia możecie głosować na kandydatki Miss Polski czytelników naszemiasto.pl. Wśród kandydatek do tytułu są trzy dziewczyny z Wielkopolski.

Wiadomo, że dziewczyny z naszego kraju są najpiękniejsze. Wspólnie z nami internauci mogą wybrać tę najpiękniejszą Polkę 2015 spośród kandydatek w Konkursie Miss Polska 2015. Zobaczcie dziewczyny i i zdecydujcie, która z nich zasługuje na wyjątkową koronę.

W konkursie startują trzy kandydatki z Wielkopolski - 19-letnia Aleksandra Olszewska z Poznania, 19-letnia Andżelika Krzykacz z Dobrej i 19-letnia Klaudia Strojwąs,

POZNAJ KANDYDATKI W KONKURSIE MISS POLSKI 2015 I ZAGŁOSUJTegorocznym hasłem przewodnim konkursu jest #KoronaJestTylkoJedna. Od tegorocznej edycji biuro Miss Polski połączyło swoje siły z biurem Miss Polonia, dlatego też podczas grudniowej gali finałowej nowo wybranej Miss Polski koronę przekażą obecnie panująca Ewa Mielnicka (Miss Polski 2014) oraz Paulina Krupińska (Miss Polonia 2012). Zwyciężczynie konkursu stanie przed szansą reprezentowania naszego kraju w najważniejszych konkursach piękności na świecie m.in. Miss Universe, Miss International, Miss Supranational, Miss Grand International i innych.

Jak zagłosować na swoją kandydatkę?
Będziecie mieli trzy możliwości. Głosować będziecie mogli SMS-ami (koszt jednego to 2,46 zł z VAT), za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook i przez portale naszemiasto.pl. Plebiscyt wygra finalistka, która zdobędzie największą sumę głosów. Nagrodą główną dla zwyciężczyni głosowania jest tablet NTT 116EG.

Oficjalne wyniki plebiscytu poznamy 3 grudnia, a oficjalną Miss Polski poznamy w Krynicy Zdroju 6 grudnia. Zagłosujcie już dziś!

Miss Polski czytelników naszemiasto.pl. Wybierz z nami najpiękniejszą dziewczynę [PLEBISCYT]

Życie i styl

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!