Sandra Dorsz z Wysokiej, Wielkopolska Miss Nastolatek 2016, zdobyła tytuł IV Wicemiss Polski Nastolatek 2016. Wybory odbyły się w Kozienicach.

Podczas wyborów można było podziwiać piękne dziewczęta w strojach sportowych, w kostiumach kąpielowych, w sukniach wieczorowych i kolekcjach dwojga polskich projektantów.

Choreografię występu finałowego ułożyła Anna Bubnowska.

Nowa Miss Polski Nastolatek 2016 otrzymała szarfę i przechodnią koronę, wyjazd na obóz młodzieżowy do Hiszpanii od Fun Club, oraz kontrakt z agencją modelek New Stage.

Wybory Miss Polski Nastolatek - WYNIKI


Miss Nastolatek - Patrycja Pabis, 15 lat z Masłowa PIerwszego
1 Wicemiss - Aleksandra Wilińska, 18 lat z Tuszyna
2 Wicemiss - Gabriela Wyszyńska, 15 lat z Zielonej Góry
3 Wicemiss - Marta Lisowska, 16 lat z Opola
4 Wicemiss - Sandra Dorsz, 15 lat z Wysokiej

Miss Jovi - Gabriela Wyszyńska

Miss Naszego Miasta - Jagoda Sokołowska
Miss Fanów - Natalia CiężkowskaZobacz też:
Wybory Miss - Wielkopolanki walczą o korony!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wybory Miss

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kayadg (gość)

Gratulacje! A jeśli któraś z Was chce zacząć karierę w agencji modelek to polecam DNA z Warszawy. Info znajdziecie na http://dnamodelki.pl - solidna agencja. Tu zaczynałam i teraz mam naprawdę dobrze zbudowane portfolio i dużo projektów modelingowych!