Mister Wielkopolski 2014. Rozpoczynamy głosowanie na największego przystojniaka w naszym regionie. Zobacz galerię wszystkich kandydatów i zagłosuj na swojego faworyta!

Wybieramy najprzystojniejszego!To 16 najprzystojniejszych facetów, jakich możesz spotkać w Wielkopolsce. Są wśród nich strażacy, budowlańcy, jest też gwiazda telewizyjnego hitu ostatnich miesięcy - "Warsaw Shore". To spośród tej grupy użytkownicy nasi internauci wybiorą przystojniaka, który otrzyma tytuł Mister Wielkopolski 2014 portalu Naszemiasto.pl.

Mister Wielkopolski 2014 - jak zagłosować?

MISTER WIELKOPOLSKI 2014 - ZOBACZ KANDYDATÓW I ZAGŁOSUJ!
Możesz oddać głos na trzy sposoby:

1. Głosowanie tradycyjne - wystarczy kilknąć przycisk do głosowania, znajdujący się pod każdą kandydaturą. Maksymalnie możesz oddać 5 głosów dziennie na jednego kandydata.

2. Za pomocą przycisku facebook'owego - głos oddany w ten sposób jest liczony x4.

3. Za pomocą SMS - wyślij SMS o treści MISTER.[numer kandydata] na numer 72355 (cena SMS to 2,46 zł z VAT). Głos oddany w ten sposób liczy się x10. Nie ma ograniczeń w ilości głosów oddanych przez SMS.

Zwycięzca naszego plebiscytu otrzyma dziką kartę i wejdzie do finału konkursu MISTER WIELKOPOLSKI 2014, który odbędzie się na początku marca w Ostrowie Wlkp.

Wybory największego przystojniaka w Wielkopolsce odbędą się w dwóch etapach. Najpierw w piątek 7 marca w VENUS CLUB w Ostrowie Wielkopolskim kandydatów czeka selekcja w półfinale. Natomiast już 8 marca, w Dniu Kobiet, tym razem w ostrowskim Yoyo Club, wielki finał, w którym zostanie wybrany Mister Wielkopolski 2014!

Zobacz też oficjalny Fan Page Mister Wielkopolski 2014

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!