Kolejny etap remontu Kaponiery: Jak pojadą tramwaje?
Od 12 listopada do 21 grudnia: w dni robocze do 5:00 i od 19.00 oraz w soboty przez cały dzień tramwaje linii 12 i 14 będą kursowały objazdem przez ul. Roosevelta i ominą Dworzec Zachodni.
Linia nr 12: STAROŁĘKA – Starołęcka – Zamenhofa - Rondo Rataje – Królowej Jadwigi – Most Dworcowy – Roosevelta – Rondo Kaponiera – Roosevelta – PST – Os. Jana III Sobieskiego;
Linia nr 14: GÓRCZYN – Głogowska - Roosevelta – Rondo Kaponiera – Roosevelta – PST – OS. SOBIESKIEGO
Zobacz także:
Kolejny etap remontu Kaponiery: Jak pojadą autobusy?
Nocami (tj. w godzinach 19:00 - 5:00) od 12 listopada do 5 grudnia zamknięty dla ruchu zostanie Most Uniwersytecki od ronda Kaponiera do ulicy Dworcowej.
Linia nr 51: OS. SOBIESKIEGO - … - al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 63: GÓRCZYN - … - Zeylanda - Zwierzyniecka (wjazd w torowisko tramwajowe) – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości - … - Garbary (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 68: PODOLANY - … - al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 69: OS. KOPERNIKA - … - Zeylanda - Zwierzyniecka (wjazd w torowisko tramwajowe) – Roosevelta – Pułaskiego - … - OS. ŁOKIETKA (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia L: PORT LOTNICZY ŁAWICA - … - Zwierzyniecka – Roosevelta – Most Dworcowy – Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Dla linii nr 63 i 69 uruchomione zostaną tymczasowe przystanki:
- "Rondo Kaponiera" na ul. Zeylanda, przed wjazdem na torowisko tramwajowe w ul. Zwierzynieckiej
- "Most Teatralny" na ul. Roosevelta, po wyjeździe z torowiska tramwajowego za mostem Teatralnym (w zatoce)
Zobacz, jak pojadą autobusy nocne >>>
Kolejny etap remontu Kaponiery: Jak pojadą autobusy nocne?
Linia nr 231: RONDO RATAJE - … - Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 232: OS. RUSA - … - Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 233: MOGILEŃSKA/ZIELINIEC - … - al. Niepodległości - Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 234: OS. BATOREGO - … - Pułaskiego – Libelta - al. Niepodległości - Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 235: OS. SOBIESKIEGO - - … - al. Niepodległości - Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 236: LITERACKA - … - Dąbrowskiego – Most Teatralny – Fredry – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 238: OS. ORŁA BIAŁEGO/FRANOWO - … - Głogowska – Most Dworcowy - Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 239: WICHROWA/KIEKRZ - … - Zwierzyniecka (wjazd w torowisko tramwajowe) – Roosevelta – Most Teatralny – Fredry – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 240: OS. KOPERNIKA - … - Zwierzyniecka – Roosevelta – Most Dworcowy – Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 242: PORT LOTNICZY ŁAWICA - … - Zwierzyniecka – Roosevelta – Most Dworcowy – Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 243: OS. DĘBINA / LUBOŃ KRĘTA - … - Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 246: LITERACKA - … - Dąbrowskiego – Most Teatralny – Fredry – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – POZNAŃ GŁÓWNY (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 248: RADOJEWO - … - Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwną stronę bez zmian)
Linia nr 249: DĘBIEC - … - Głogowska – Most Dworcowy - Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 251: JUNIKOWO STACJA - … - Zwierzyniecka – Roosevelta – Most Dworcowy – Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Linia nr 252: OS. KOPERNIKA - … - Głogowska – Most Dworcowy - Matyi – al. Niepodległości – Św. Marcin – Dworcowa – RONDO KAPONIERA (w przeciwnym kierunku bez zmian)
Co się dzieje w stolicy Wielkopolski? Zajrzyj na poznan.naszemiasto.pl
Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?