MPK Poznań rozpoczęło remont torowiska na ulicy Zwierzynieckiej. Roboty potrwają do 30 sierpnia. Do tego czasu ulica jest nieprzejezdna zarówno dla tramwajów, jak i kierowców.

- Szyny w tym miejscu nie były wymieniane od bardzo dawna, jedynie doraźnie naprawiane, zatem czas najwyższy, aby wymienić je na nowe. Jednocześnie uproszczony zostanie układ węzła rozjazdowego, umożliwiający wjazd tramwajów na Gajową - informuje MPK Poznań.

Przebudowane zostaną również przystanki na Zeylanda. MPK Poznań planuje je wyremontować i podwyższyć tak, by stały się bardziej przyjazne pasażerom.

ZOBACZ TAKŻE: Kamienica Oskara Bahlaua na Zwierzynieckiej odnowiona i piękna [ZDJĘCIA]Prace na ulicy Zwierzynieckiej potrwają do końca sierpnia. Do tego czasu tramwaje MPK Poznań linii 17 i 18 będą kursowały zmienionymi trasami.

SPRAWDŹ TAKŻE - PST i Ogrody bez tramwajów:MPK Poznań: Więcej informacji miejskiego przewoźnika znajdziesz TUTAJ


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Remonty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!