(© Katarzyna Lesińska /MPK Poznań)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od środy kolejne zmiany w MPK. Autobusy linii T2 i 251 kursujące w stronę centrum, będą się zatrzymywać na innym przystanku.

Zmiana dotyczy odcinka przy ulicy Grochowskiej. Autobusy linii "za tramwaj" nr T2 oraz linii nocnej nr 251 jadące w kierunku centrum od środy nie zatrzymują się przy ulicy Grunwaldzkiej przy kościele, ale na przystanku "Grochowska" - tam, gdzie stają autobusy nr 69 i 82.

Zmiany mają ułatwić kierowcom autobusów skręt z Grunwaldzkiej w Grochowską. Na przystanku przy kościele zatrzymywać się będą jedynie autobusy linii nr T3. Dla autobusów linii nr T2, T3 oraz 251 jadących w kierunku ul. Bułgarskiej lokalizacja przystanku "Grochowska” nie ulega zmianie.

Zobacz także: Układają torowisko na rondzie Jana Nowaka Jeziorańskiego [ZDJĘCIA, WIDEO]

Autobusy T1, T2 i T3 będą kursować do końca kwietnia. Wówczas ma zakończyć się remont ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego i torowiska na ulicy Grunwaldzkiej. Do tego czasu w okolicy ronda nadal czekają nas utrudnienia.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!