Od 15 czerwca nie można już zagrać w Multi Lotka i Multi Lotka Plus. Zastąpi je nowa gra - Multi Multi, której losowania będą odbywały się dwa razy dziennie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ostatni raz w Multi Lotka oraz Multi Lotka Plus można było zagrać w niedzielę, 14 czerwca. Od 15 czerwca Multi Lotek zmienia się w nową grę Multi Multi.

Losowania Multi Multi bedą odbywały się siedem dni w tygodniu i to dwa razy dziennie - o godz. 14 i 22. Losowanie o godzinie 14 będzie można oglądać na stronie lotto.pl, losowanie o 22, tak jak dotychczas, również w telewizji Polsat.

Poza tym nowa gra oferuje dodatkowy bonus, który rosnie z losowania na losowanie aż do momentu trafienia 10 z 10 liczb. Wtedy budowany jest od nowa. Oznacza to zwiększenie wypłacalności z gry.

Na jednym kuponie można grać od 1 do 14 oraz aż 28 losowań. To oznacza, że jeden kupon może być w grze przez 2 tygodnie!

Bez zmian pozostają podstawowe zasady obowiązujące w Multi Lotku:
- losowanie 20 z 80 liczb.
- możliwość wyboru ilości typowanych liczb, stawki, oraz gry z opcją Plus.
- cena – 2,50 zł.

Wyniki losowań Multi Multi oraz pozostałych gier Totalizatora Sportowego (Dużego Lotka, Express Lotka i Twojego Szczęśliwego Numerka) możecie sprawdzać codziennie na mmpoznan.pl:

Wyniki Lotto: Duży Lotek, Express Lotek, Multi Multi


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!