Piękna pogoda i znakomita muzyka - oto przepis na udane, niedzielne popołudnie. W parku Wilsona poznaniacy wysłuchali koncertu orkiestry Zbigniewa Pawlaka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Najlepsza orkiestra rozrywkowa w Wielkopolsce, jak bez zbędnej skromności mówią o sobie muzycy Zbigniewa Pawlaka, dała w parku Wilsona znakomity, ponadgodzinny koncert.

Setki poznaniaków, którzy postanowili spędzić to niedzielne popołudnie na świeżym powietrzu, słuchając standardów światowej muzyki, gromkimi oklaskami nagradzali kolejne utwory w aranżacji Pawlak Orkiestry.

Do tańca na żwirowych alejkach dali się z czasem porwać, nie tylko najmłodsi, ale i starsi miłośnicy dobrej muzykiZobacz też galerię zdjęć z niedzielnego koncertu - kliknij w miniaturki znajdujące się poniżej.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!